Baby są jakieś dziwne.

Czasami jest taki dzień, że człowiek zamiast robić zdjęcia, powinien kopać rowy melioracyjne na pustyni, albo układać psie kupy wg rozmiaru i koloru. A najlepiej to w ogóle położyć się i nie żyć.

*****

To, że niewiasta jest istotą dziwną, każdy z nas – prawdziwych mężczyzn – wie od dawna. Już na etapie przedszkola instynktownie unikaliśmy kontaktu z… fuuuuuuuuuuuj, dziewczyną! Trzymaniem za rękę Oli z grupy Radosnych Pieczarek, można było się narazić w podwórkowej piaskownicy na strzał łopatką w lico, a buziak groził co najmniej napluciem przez kolegów do zupy mlecznej. Nie wiedzieć czemu, z czasem te naturalne i jak najbardziej poprawne odruchy anty-Olowe zagasły w nas – mężczyznach. Zostały one zagłuszone przez widok rosnących u znienawidzonej Oli Bardzo-Interesujących-Cycków, a ostatecznie zostały instynkty owe zabite na śmierć przez świadomość istnienia rzeczy takich, jak wagina, prokreacja, orgazm.

I tu zaczyna się nasz dramat – Drodzy Panowie.  Ktoś kiedyś zdefiniował kobietę, jako złośliwą narośl wokół pochwy – ja tak daleko się nie posunę. Pozwolę sobie jednak zauważyć, że te dziwne istoty pod przykryciem Piersi, Wagin, Szpilek i litra Perfum po trzysta zł za 100ml, kryje się jakaś mroczna moc Istot, które – inaczej być nie może – planują zdobycie władzy nad nami – Prawdziwymi Mężczyznami.

Uświadomiłem sobie ten fakt wczorajszego wieczoru gdy dowiedziałem się, że stajenne niewiasty postanowiły  założyć super-hiper-tajną grupę na FaceBooku, która będzie poświęcona tylko i wyłącznie plotom, plotom i.. plotom. No niby rzecz normalna – Kobita bez ploty jest jak poranna kupa bez przeglądu prasy. Jednak.. Przecież One do jasnej cholery spędzają cały dzień w stajni na plotach, więc jakim niby sposobem mają mieć jeszcze materiał do obgadania online?
Ha! Rozgryzłem Je! One coś planują i z pewnością będzie to coś mrocznego, morderczego, wręcz wulgarnego i wyuzdanego! Ona planują nas – mężczyzn – zdominować!

Potrzebujecie uzasadnienia? Oto ono: nowy stajenny który przybył do nas. Lat dwadzieście-kilka, z pyska nawet cywilizowany, jednak lekko zarośnięty, wysłowić się potrafi, ba, nawet zdania wielokrotnie złożone stosuje! Do tego pachnący – co jest ważne po tym, jak jego poprzednik roznosił wokół siebie woń przerażonego skunksa rozerwanego granatem. Co planują w tym momencie niewiasty stajenne? Ano niby nic.. Niby tak ot to oczkiem mrugnie, to tyłkiem o futrynę drzwi mieszkania stajennego się obetrze, to znów skoczy do kibelka niby za potrzebą – a zapewne jakimś feromonikiem siknie w ręcznik pracownika.
No dobra, niby mamy w tej stajni dwie baby co grzeją się jak dwie piętnastki na widok Justina Biebera, ale – cholera jasna – ich zachowanie odbiega od normy! Gdyby były sobą, już dawno każda z nich ogłuszyłaby przybysza, a następnie zaciągnęła do paszarni na stertę worków z ziemniakami, by wyssać ze szczęśliwca (czy tam nieszczęśliwca) ostatnie soki. To by było jak najbardziej naturalne – oczywiście w skali niewiast stajennych.
Zamiast tego – siedzą wokół stoła niby przy kawie, to oczko puszczają, to odkaszlną znacząco, a jednocześnie zostawiają za sobą mokre ślady na każdym sprzęcie, o który oprą tyłek. Toż to musi być jakiś spisek! I niech mi nikt nie wmawia, że FaceBookowa super-mega-tajna-grupa to tylko i wyłącznie platforma od obgadywania wszystkich dookoła! Coś się szykuje, powiadam, coś się szykuje…

Oczywiście jest jeszcze jedna teoria, jednak jakaś taka trochę mniej… realna.
Niewiasty stajenne – w tym Najwspanialsza-Z-Żon – chcąc ukryć się przed samczym wzrokiem, stworzyły grupę by poświęcać na niej czas rozprawom o tym, co też która z nich mogłaby zrobić z przybyszem, na jaki sposób, ile razy… Ewentualnie mogą tam spokojnie dyskutować o tym, czy poprawniejsze jest lizanie męskiego torsu z dołu do góry, czy też z góry na dół.
A kij im w oko, jak chcą – niech sobie gadają. Tylko niech potem któraś z nich się nie zdziwi, gdy jadąc ozorem po torsie stajennego, zaplącze się zębami o kudłate włochy rosnące bujnie na klacie.

Tak czy inaczej – coś się szykuje. Co gorsza, uczestniczy w tym wszystkim Najwspanialsza-Z-Żon. Kompletnie nie rozumiem tego faktu, wszak Ona jest porządnie ułożona, nawet nie śmie rozmawiać – jako mężatka – o innym mężczyźnie niż mąż, a co dopiero rozważać sposobów na uprawianie jakichś bezeceństw w stajni!

…no dobra, kogo ja okłamuję. Przecież Ona to stary zboczuch jest. Całe szczęście, że krowa która dużo muczy – daje mało mleka!

Możesz również polubić…

7 komentarzy

 1. Aurora pisze:

  Czyjeś męskie ego trochę drży, co? ;-P hehehe

 2. Vill pisze:

  Oj zazdrosny, zazdrosny 😀

 3. 30lat pisze:

  Oj nie nie, nie zazdrosny 🙂 Nie mamy czego zazdrościć, my – Prawdziwi Mężczyźni – też mamy swoje… a zresztą, Wy i tak tego nie zrozumiecie 😛

 4. krotom pisze:

  Najsampierw zapodaj nieszczęśniku linka do fejsbuka (choć wątpię by Ich spisy przebiły Twoje – ale skonfrontować nie zawadzi 😉 )
  Po wtóre – może czas porzucić zajmowanie się klikaniem na poczet bycia stajennym 🙂

 5. Anonimowy pisze:

  grupa na fejsbuku jest tajna , wiec 30 latek nie ma do tej grupy linka 😉
  NZŻ

 6. Kredek pisze:

  Ja tam napiłbym się piwa, szkoda zdrowia na studiowanie kobiecych zwyczajów.

 7. krotom pisze:

  NzŻ – zapewne 30latek w przerwach między pisaniem bloga uskutecznia też czynności hakerskie 😛
  W dodatku pewnie gadasz przez sen więc ….

  30latek – czekam na linka :))))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *