Laseczkowo

Tyle wygrać… Dostałem dziś maila:

Lubisz flirtować z pięknymi laseczkami na seks kamerkach, ale nie lubisz przepłacać? Średnia prowizja u konkurencji to 70 zł…

WTF?!?!? O co biega? Ja naprawdę byłem święcie przekonany, że pod linkiem “długonoga czapla czeka na dzięciołka który ją wypuka” kryje się obraz z kamery na drzewie pokazującej życie ptactwa! Moja wina, że tam jakaś ubrana dwa sznurki niewiasta prezentowała swoje – za przeproszeniem – juwenalia? To wszystko przez Krotoma, ptactwo chciałem oglądać! I skąd oni niby mają mojego maila?!?!

…na każdym zakupie 1000 żetonów… trochę dużo prawda?

A ile to jest u licha sto żetonów? Dużo? Mało? Zawsze mi się wydawało, że jak jakaś tancer… eeeeee.. artystka się negliżuje, to należy posiadać banknoty do wsadzania za pasek stringów, czy tam podwiązkę. Ale żetony? Niby gdzie ja miałbym wsadzić lasce żeton, przecież ona nie posiada nawet odpowiedniego otworu nadającego się do… oj… No tak, w zasadzie to posiada.

Czyli chcąc podarować swojej ulubionej dziewczynie 100zł, Ty musisz zapłacić 170 – portal bierze 70, a tylko 100zł dostaje Twoja pani.

Czyli nadal wychodzi na to, że taniej wychodzi utrzymanie Najwspanialszej-Z-Żon: mając 170 zł daję Jej stówę, siedem dyszek kitram w kieszeni, a w ramach wdzięczności mam jeszcze od Niej gratis obiad ze świńska dupą w roli głównej.

Jeśli nie chcesz przepłacać skorzystaj z serwisu kamerkowego (…).pl – jako jedyni posiadają stałą prowizje:

100 żetonów: 12zł
1000 żetonów: 120zł
10000 żetonów: 1200zł

Tysiąc dwieście zeta za oglądanie cycków na monitorze?!!?!? No ja bardzo przepraszam, ale nawet jeśli w tej cenie jest prezentacja rozklapiochy, to przy tej kwocie powinna ona grać na flecie, zawiązywać sznurówki i układać kostkę rubika!
Armageddon…

Daj znać swojej ulubionej panience, że napiwki wolisz dawać na (…).pl- bo się bardziej opłaca dla Was obojga.

Już to widzę:
– O Niewiasto moja, o Najwspanialsza-Z-Żon, słuchaj mnie, albowiem wieścią szokującą chcę się z Tobą podzielić! Jesteś moją ulubioną panienką, ale napiwki wolę dawać na (…).pl bo to się bardziej opłaca!

I wtedy mógłbym się przekonać, z jakimi trudnościami musi się zmagać lekarz podczas wyciągania noża do kopyt z męskiej gałki ocznej.

Jeśli nie masz jeszcze konta na (…).pl – skożytaj z tego linku > kliknij tutaj <

Nie, chyba jednak nie skożystam

Możesz również polubić…

13 komentarzy

 1. Anonimowy pisze:

  Skożystam???

 2. 30lat pisze:

  …aż mózg boli, prawda? 😉

 3. Marta pisze:

  To Ty widze nie w temacie, dzisiaj reklama lasek na zetony pojawila sie nawet na wp 😉 http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Staniczek-out-majteczki-out-czas-na-show,wid,16147715,wiadomosc.html?ticaid=611a6c

 4. Marta pisze:

  btw. finezyjny rickrolling ;p

 5. 30lat pisze:

  Unikam WP, Onetu i całej reszty. Im człowiek mniej wie o wydarzeniach na świecie, tym mniej się denerwuje 😉

 6. 30lat pisze:

  Ożesz Ty świntuszko, korciło, korciło, co? ;P

 7. Anonimowy pisze:

  Spoko, sama sprawdziłam na wszelki wypadek w googlach 😛

 8. Anonimowy pisze:

  Spoko, sama sprawdziłam na wszelki wypadek w googlach 😛

 9. Turkusoowa pisze:

  Ja ostatnio regularnie dostaję mejle z pytaniem,czy chcę powiększyć sobie członka (jestem kobietą,przypominam:P) bądź leczyć się z alkoholizmu,no masakra! 😀

 10. Och te cudowne reklamy i jeszcze lepsze do nich linki.
  Niechcący zapragnęłam dowiedzieć się prognozy długoterminowej( o ja naiwna) dzięki temu jednemu kliknięciu w link miałam trojana na kompie i przymusową wymianę wszystkich haseł .
  Szok!

 11. Ubawiłam się przednio. Może ten żeton wsuwa się do…ucha?:)

 12. hate.myself pisze:

  Zupełnie nie wiem, dlaczego dopiero teraz dotarłam do linka z boku strony, ale oto przeczytałam wywiad na blogu Wschodzące Gwiazdy. Cóż, mówią, że lepiej późnio niz wcale… Konkluzja sprawy jest następująca: Mam ogromną sympatię do Ciebie i do Twoich wpisów. Po tym wywiadzie jeszcze wzrosła. Nie obchodzi mnie, czy jesteś zabawny, czy nudny – dla mnie liczy się to, co masz w głowie. Choć czasem mam nieodparte wrażenie, że jest tam niezły bajzel, to pod tym, co napisałeś w wywiadzie, mogłabym się podpisać wszystkimi kończynami! Cieszę się, że ktoś ma odwagę komentować rzeczywistość w taki sposób. Rób to dalej! Ale co ja Ci będę mówić, sam wiesz, co masz robić 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *