Mucha

W Czarnodziurzu zamieszkała mucha. Taka bzyk-bzyk. Skrzydła ma, kuperek i tą muszą przyssawko-lizawkę, którą gila po organizmie.
Wprowadziła się gadzina bez zaproszenia i okopała w jakimś dziwnym miejscu, poza zasięgiem wzroku. Mucha ma ewidentnie wojskowo-partyzanckie zapędy, bo normalnie jej nie widać. Ukrywa się czy coś… Ale niech tylko się ściemni, niech tylko człek do łóżka się położy i jakąś część organizmu spod kołdry wystawi… Oj, to zaczyna się, oj zaczyna!

Naprawdę, nie przeszkadzałoby mi, gdyby kulturalnie wpadła, zjadła coś ze śmietnika, kroplę coli siorbnęła ze słomki, a nawet wykąpała się w kawie. Zdarza się. No ale to co bydlę wyczynia, to już woła o pomstę do nieba! Przez ten mały, skrzydlaty pomiot szatana cierpi człek i denerwuje się jak diabli, bo bydlę bzykate przez pół nocy spać nie daje!
Włączam światło – mucha znika. Gaszę – zaczyna stepować mi po plecach. Lezie, tymi łapami tupie i łaskocze, no larwa jej mać!

I co najgorsze – gdy widzi, że mam twardy sen i prawie nie reaguję, to nawet na gębę mi wlezie! I niby nie ma w tym nic wybitnie gorszącego gdyby nie fakt, że wcześniej łaziła mi do dupie!

Arrrrrrrrrrrrghhh!!!

Możesz również polubić…

8 komentarzy

 1. Agniecha pisze:

  Bo należy się myć przed spaniem.;-)

 2. Anonimowy pisze:

  Tak! Co gorsza – moja mucha wprowadziła się ze trzy tygodnie temu i ani myśli zmieniać lokum! Szkaradzieństwo jedne! Spodziewaj się więc najgorszego. 🙁 A zabić to to też się nie da – zawsze spod lacia spierniczy. Albo ma tytanowy pancerz, w sumie nie wiem. Komary to przy tym nic; po ciemku to autoplaskaczem na czuja idzie komarzycę upierniczyć i duma jeszcze przy okazji rośnie. Ale przy takim muszysku to pozostaje jedynie cierpienie. 🙁

 3. 30lat pisze:

  Ha! Mucha utopiła się w coli! 😀

 4. Anonimowy pisze:

  Następne zastosowanie coli

 5. Myszka pisze:

  Nastawienie na woodstock'owe komary z kolei juz w tym roku jest ?? Czy też komary będą musiały poszukać innego dawcy?

 6. 30lat pisze:

  Niestety, nie tym razem. Historia lubi się powtarzać ;/

 7. Unknown pisze:

  #chamskareklama ale nie mogłem się powstrzymać, bo przypadkowo sam popełniłem post na temat muchy 😀
  http://duzofajnego.blogspot.com/2015/08/mucha.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *