Sexistowska notka o dyndających kalafiorach.

Szósta -pindziesiont-czi.
Droga do pracy. Niekończące się schody w górę, które należy pokonać jedynie po to, by po 2giej stronie wiaduktu identycznymi zejść na dół.
Lewa noga, prawa noga, lewa noga, prawa noga. Nieprzytomnym wzrokiem gapię się przed siebie. Dwa metry przed mym licem wspina się w górę posiadaczka gigantycznej dup… Nie, dupa to za mało powiedziane. Gigantycznej NADDUPY, odzianej jeno w obleśnie, przylegające, sprane, zmechacone getry. Leginsy. A kij z tym jak to się zwie.

KURWA MAĆ!

Niewiasty drogie! Milion pińcet sto dziewincet razy można Wam powtarzać – leginsy to nie spodnie, zakryjcie dupę! Ale nie, nie dociera…
Dlaczego tak ciężko pojąć Wam, że obcisłe, przylegające do tyłka, cienkie leginsy czy jak to się zwie, nie są przeznaczone dla wszystkich? Skąd to się bierze, że uparty jak osioł Babski Ród wbija się ślepo we wspomniane wdzianko z przekonaniem: “jeśli modelka ze zdjęcia dobrze wygląda, to ja też będę dobrze wyglądać”. A taki chuj!
Modelka ze zdjęcia spędza na siłowni 3 godziny dziennie tylko po to, by jej tyłek był godzien leginsowego okrycia!

…i lezie później leginsozilla schodami bujając tymi kalafiorami na lewo i prawo, obtłuszczone poślady ścierają się ze sobą niczym dwa pijane nosorożce… Odznaczająca się pod materiałem linia majtek odziedziczonych chyba po Babci Aldonie podkreśla dramatyzm sytuacji, do kompletu brakuje jeszcze, żeby przez dziurę w leginsowym kroku wystawał zaplamiony sznureczek z tamponu.

Fuj!

Jeśli w poniedziałek przed godziną siódmą w drodze do pracy chciałbym coś zobaczyć, to pogodne niebo. Ćwierkającego ptaszka na drzewie. Uśmiechniętych ludzi. Rzeczy, które dają radość i zapał przy początku tygodnia. Gdybym chciał oglądać sceny z galaretowatym potworem w roli głównej, to bym sobie pożyczył Bloba Zabójcę z kosmosu!

Koszmar, powiadam, koszmar… Schodzę z wiaduktu. Wiem, że to nie koniec mdłych niespodzianek – życie nie powzoli mi przeżywać tylko raz cierpień leginsowych. Człapiąc w stronę pracy czekam na 2gie uderzenie złośliwego losu.

A oto i jest. Klasyczny syndrom Licealno-Muzealny (z tyłu liceum z przodu muzeum) wbity w panterkowe getry. Lezie toto kołysząc półwiecznymi biodrami, sunie po tej samej stronie chodnika co ja, trzeszcząc implantami stawu biodrowego.
Najchętniej człowiek by podbiegł, strzelił w ten natapirowany łeb aż by pół kilo podkładu z twarzy odpadło i wykrzyczał w pomarszczony pysk:

– Jesteś stara, wyglądasz źle, masz sflaczały tyłek i nic ci już nie pomoże!!! I umrzesz!!!

*****

Nie róbcie nam tego, błagam. Zasłaniajcie tyłek. W przeciwnym razie kiedyś chmara wkurwionych facetów wyjdzie na ulice w samych obwisłych kalesonach po dziadku Albercie i w ramach zemsty będziemy gmerać w obwisłych kroczach wmawiając Wam, że jesteśmy sexi…

Możesz również polubić…

11 komentarzy

 1. Unknown pisze:

  Może wprowadzić zasadę, że leginsozille chodzą chodnikiem po lewej stronie jezdni, a miłośniczki schowanej dupy – po prawej?
  Są tacy, co lubią sflaczałe mięsko… czemu im odmawiać przyjemności patrzenia? 😀

 2. 30lat pisze:

  Idąc Twoim tokiem rozumowania:

  Są też tacy, którzy lubią pogmerać paluszkiem w trzydniowych zwłokach. Dlaczego nie mieliby robić tego na ulicy, czemu im odmawiać przyjemności gmerania? 😉

  Dla leginsozilli zdecydowane, sexistowskie NIE! 😉

 3. Anonimowy pisze:

  haha! uwielbiam tu zaglądać. szczególnie w parszywe poniedziałki.
  YOU MADE MY DAY!! (czy coś w ten deseń)
  pozdrawiam!;)

 4. e. pisze:

  Może powinni dawać za to mandaty czy co… tylko kto by chciał taką służbę? tyle brzydoty na raz, w jeden dzień…można by tak przestępców karać hehe:)

 5. Anonimowy pisze:

  Dlatego ciesz się z Zony 😉

 6. Agniecha pisze:

  Spieszę donieść, że wyróżniłyśmy ten blog jako jeden z naszych ulubionych. Zapraszamy do nas http://www.mojekonikipolskie.blogspot.com/ po odbiór wyróżnienia. Od razu uprzedzam że to ŁAŃCUSZEK.

 7. Angua pisze:

  Witam, to ja Cię dobiję – również Cię wyróżniłam. Trafiłam tu z Bloga Czekolady i spodobał mi się tekst o kalafiorach 😉
  Uprzedzam lojalnie, że również nosze legginsy, ale noszę do nich dłuższy sweter i nie eksponuję tyłka.
  Twoje spostrzeżenia słuszne są, z drugiej strony, gdybym miała przejmować się wszystkim, co moje oczęta razi na tym świecie, to wpadłabym w paranoję i przestała wychodzić z domu.

 8. Aurora pisze:

  Jakkolwiek sama noszę leginsy (ale nie zmechacone) zgadzam się z Tobą co do jednego – nie dla każdego te obcisłe wdzianko 😛

 9. Anonimowy pisze:

  Oh, dawno tu nie zagladalam, a zawsze tak sie usmieje!
  Uwielbiam czytac to co piszesz i jak to piszesz, a na dodatek w 99% zgadzam sie z Toba. Jestem kobieta w wieku srednim i NIENAWIDZE grubych-babskich dup w leginsach.
  w zyciu bym w czyms takim nie wyszla na ulice!!! Ja to komentuje – "nie ma w domu lusterka", bo jakby miala i w nie spojrzala to raczej by tak na ulice nie wyszla.
  Dzisiejszy swiat potrzebuje krytyki, dziekuje Ci, ze potrafisz mowic to co czujesz.

 10. Anonimowy pisze:

  Lud oczekuje na nowy wpis! 😉

 11. Anonimowy pisze:

  A ja mam kalafiory na dupsku, chodzę zamotana w długie koszule, swetry i bluzy, noszę szerokie spodnie. Za nic na świecie nie rozbiorę się na basenie ani na plaży. Konsultował je mądry doktor, wymyślił, że to jakaś "cośtammatoza". I wstydzę się dalej. Lubię tylko kiedy całuje je mój Kochany…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *