Gra o srom. Tron.

Wieczorowa pora. Oglądamy kolejny odcinek Gry o Srom.
Rozwalony w łóżku niecierpliwie czekam, aż pojawi się na ekranie Matka Smoków.
Póki co – na ekranie krew leje się bogato, tu brat pokrywa siostrę, tam syn nastaje na życie ojca, w burdelu niewiasty latają z cycem nagim i zacnym, prawie jak w sejmie po godzinach.
Wreszcie jest! Ona! Blond włosy opadają na smukłe ramiona, sarnie oczy wypatrują czegoś na horyzoncie, z niewieściej pierwsi dobywa się oddech ulatując przez ponętne usteczka. Oj, ziałbym przy Tobie ogniem, Maleńka!

– MAM CI JEBNĄĆ?!?!?! – wyrywa mnie z zamyślenia głos Najwspanialszej-Z-Żon. Odwracam się w Jej stronę napotykając wzrok który w założeniu powinien mnie uśmiercić.

Z miną  niewiniątka uśmiecham się słodko udając, że nie wiem o co chodzi.
– kompletnie nie wiem o co Ci chodzi…
– jak to nie wiesz, widzę jak się na nią gapisz!!!

No nie da się ukryć. Jakimś sposobem nawet podczas tej krótkiej rozmowy spojrzenie zsunęło mi się z Najwspanialszej-Z-Żon i po pogalopowało w stronę telewizora. Ehehehe, Matka Smoków położyła na ziemi jakiś przedmiot, może zaraz się po niego SCHYLI!!
– TY MNIE WCALE NIE SŁUCHASZ!!! – znów przywołuje mnie do porządku niewieści głos.
– słucham kotek, tylko nie chcę stracić akcji…

Niewiasta moja chyba nie połknęła tej ściemy – zamiast się uspokoić – stroszy się jeszcze bardziej:
– Dupa tam, a nie akcji, ty wcale nie patrzysz na fabułę, tylko czekasz aż ta blond lafirynda będzie znów latać z gołą dupą i pipą i gołymi cyckami, bo ona ci się podoba a ja już nie i jest mi przykro i jesteś świnia i już mnie nie kochasz!!!

No kurza dupa! Matka Smoków za moment może się schylić, a jest w krótkiej, BARDZO krótkiej spódniczce, a Najwspanialsza-Z-Żon wyjeżdża mi teraz z czymś takim. Niestety wygląda na to, że jeszcze nie nastał koniec wyrzutów:
– im jesteś starszy tym bardziej się rozglądasz za obcymi dupami i jakieś ździry oglądasz w tv i widziałam jak przyglądałeś się w Grze tej rudej dziwce i ona też ci się podobała i nie wmówisz mi, że nie i…

Wystarczy! Prawdziwy Samiec chce teraz oglądać TV, więc nie pozwoli sobie zakłócić wieczornej beztroski! Przechodzę do kontrataku:

– a kto zostawiał za sobą mokre ślady, jak ten barbarzyńca, jak mu było Khal jak latał z gołą dupą i kto mi dyszał do ucha jak pokazywali go pokrywającego moją blondy.. eeee.. Matkę Smoków, co?!?!? Kto się ślinił gdy półnagi Khal galopował na swoim rumaku przez pustynię, co?!?!?

Najwspanialsza-Z-Żon ucichła momentalnie, umknęła pod kołdrę okopując się po sam czubek nosa i spuszczając niewinnie oczęta, wyszeptała trzepocząc rzęsami:
– …no bo to, to jest coś zupełnie innego…

Ot, babska logika.
No i nie widziałem jak się Matka Smoków schyliła. Teraz muszę wstać i przewinąć.
Oczywiście po to, by nie stracić nic z tej całej skomplikowanej fabuły…

Możesz również polubić…

15 komentarzy

 1. theMonique pisze:

  hahaha 😀 rozbawiłeś mnie z rana

 2. 30lat pisze:

  Z rana?!!?? Jest godzina 11.38, co Ty, studentka?!

 3. Anonimowy pisze:

  Khal Drogo- moja miłość 🙂

  ~Andzia

 4. Anonimowy pisze:

  Dlatego ja uwielbiałam oglądać "Spartacusa"
  Tak to pałki latały aż miło było patrzeć ;))

 5. Anonimowy pisze:

  Z całego filmu kojarzę tylko tę blond dupę jak wychodziła nago z wannomiski;)

 6. Unknown pisze:

  Albo bezrobotna jak ja ;P

 7. Axles pisze:

  Ajajaaj widzę, że nie tylko mój wzrok przykuła Matka Smoków 😀
  Gratki za gust w wyborze serialu 🙂 a co do bab, no masakra jaka ta twoja NZŻ przebiegła, nic mówić nie musisz, a tylko oglądać serial i ona już prześwietla cię całego, to jakiś szósty zmysł ?

 8. Alex pisze:

  Ja tam wole "Hannibala" – krew się leje, mięso na wierzchu, dzikie jelenie…oglądam dla akcji nie dla upoconego ciała półnagiego Willa Grahama ( aczkolwiek przyjemny widok 😀 ). ja tam nie rozumiem Najwspanialszej-Z-Żon bo w moim związku wychodzi na to, że to ja jestem tym "wzrokowcem" i "zboczeńcem" 😀 a mojemu 30tolatkowi to nawet się podoba…

 9. Unknown pisze:

  Game Of Thrones 3×08 😉

 10. obejrzysz w necie… hahaha nie zapomnę, jak mój były chłopak jechał ze mną do mc driva i za bardzo przyspieszył, w skutek czego aż nas podrzuciło gdy wjechał an ogranicznik ruchu… a przez co? Przez nogi jakieś laski, która akurat szła chodnikiem! :p nie pojmiecie kobiet, ale kobiety facetów tez nie;) Z czasem doszłam do wniosku, ze gapienie się to przecież nie zdrada, nam też się zdarza spojrzeć na np. takiego Mata Bomera:)Pozdrawiam[www.nielegalna-strefa.blogspot.com

 11. Anonimowy pisze:

  na szczęście nie wszystkie baby tak reagują :)jak można się jarać kimś nie realnym. Sytuacja śmieszna ale niestety poniżająca kobiety jak dla mnie….

 12. 30lat pisze:

  E tam, za dużo spinania dupy i brania takich rzeczy na serio.
  Nic tak nie nadaje smaczku wieczorowi, jak niepoważna wojna o bohaterów serialu 😉

 13. Anonimowy pisze:

  Uwielbiam grę o srom 😀 też z lubym tak na to mówimy hehe. A matka smoków ładna jest,ma sliczne niebieskie slepia 🙂 i podobaja mi sie te wilki walające się za dzieciakami jednego ze straconych przywodcow. Pozdrawiam, mejkapyrenaty.blogspot.com.

 14. Anonimowy pisze:

  http://www.youtube.com/watch?v=ST4LwbDOLi0 To tak w ramach serialu.. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *