• "date": "25 marca, 2013"
 • "title": "Polityczna notka"
 • "blogger_blog": "30lat.blogspot.com"
 • "blogger_author": "30lat"
 • "blogger_permalink": "/2013/03/polityczna-notka.html"
 • "blogger_internal": "/feeds/6495723430140596885/posts/default/6178733908560852013"
Strajki-Srajki. Od samego rana bez przerwy bombardują mnie zewsząd informacje o planowanych strajkach, paraliżu wszystkiego co się rusza (tak, jakby się ruszało zgodnie z rozkładami jazdy), ogólnym armagedonie, sraczce i organizacyjnym PMSie.

W klimacie ogólnego wkurwienia na malkontenckie społeczeństwo, postanowiłem w ramach walki o lepsze jutro zostać prezydentem, premierem, ogólnie Panem i Władcą, wręcz autokratycznym dyktatorem.
W walce o Wasze głosy, pozwolę sobie na zaprezentowanie kilku punktów mego programu wyborczego:

 • Nauczycieli wyślemy do kopalń. Zawsze się wydzierają, że w kopalni to już w wieku bez mała 35 lat można iść na emeryturę. Niech idą – ja im szybkiej, wymarzonej emerytury nie zabronię.
 • Górników wyślemy do szkół – zawsze marudzą, że nauczyciele to pracują tylko dziesięć miesięcy w roku przez 40godzin tygodniowo. No to niech tak popracują górnicy na stanowiskach belfrów. Ja im szczęścia wzbraniać nie będę.
 • Patologię bezrobotną od trzeciego pokolenia wcielimy przymusowo do służb wojskowych/mundurowych – tam też ponoć dobrze mają. Przywileje, wczesne emerytury zrobią im dobrze, a najlepiej im zrobi solidne pałowanie w ramach tradycyjnej fali. Nie da się wpoić mądrości i szacunku do pracy przez łeb, to może uda się zrobić to siłowo przez dupę. 
 • Problem więziennictwa rozwiąże program “trzech kul”:
  • kula u nogi
  • kula w jaja
  • kula w łeb

Opcja pierwsza: przymusowe prace z kulą u nogi – od razu budowa autostrad i mieszkań ruszy z miejsca. Praca oczywiście płatna, wszak kwiat polskiej grypserki musi zarobić na swoje jedzenie. Reszta wypracowanego funduszu – z racji odbywanej kary – przepada na rzecz domów dziecka i hospicjów.
Opcja druga: to dla tych, którzy w walce z opcją pierwszą będą się wykazywać zbyt dużymi jajami. Po zastosowaniu opcji #2 już nie będą.

Opcja trzecia: bo kto powiedział, że leczenie pedofilii jest drogie? W ramach uwzględnienia przywiązania do wiary przez księży-pedofili, przeznaczone dla nich kule w drodze wyjątku mogą mieć wyryty krucyfiks.

Opcjonalnie jest też przygotowany program “czwarta kula”. To dla tych, którzy będą wspominać o ochronie ludzkiej godności, prawach człowieka w więzieniach itp bzdurach. Jeśli chce ktoś utrzymywać ze swoich podatków mordercę/gwałciciela swoich dzieci to jego sprawa. Ale w moim kraju tak nie będzie.

 • Ostatni element programu to plan o roboczej nazwie: wiejska weryfikacja-kontrola-kastracja. Celem akcji będzie weryfikacja kompetencji, kontrola wydajności pracy, oraz pozbycie się tych świń przy korycie, które nie wykazały się rzeczywistym wkładem poprawę sytuacji w kraju. Nie będą się tłuste fiuty kolejne dziesięciolecie wypasać na naszych podatkach.

Oczywiście by działać jako władca państwa w którym nie panują iście barbarzyńskie rządy, pozostawię każdemu całkowicie wolną rękę jeśli chodzi o akceptację (lub nie) prowadzonej przez mą skromną osobę polityki. Każdy będzie mógł albo ją zaakceptować, albo wyp… albo udać się na emigrację, by pasożytować gdzieś poza granicami naszego kraju.

Dziękuję, w komentarzach można wpisywać głosy poparcia. Głosy sprzeciwu także, ale w sumie nie wiem po co – i tak mam je w dupie.

Dużą musisz mieć dupę skoro tyle się w niej mieści. Gdyby nie to że pierwszy opublikowałeś program, oskarżyłabym Cię o plagiat. To wszystko są moje pomysły!
Ale nic to, byłeś szybszy, więc kiedy już zaczniesz robić porządek chętnie podpowiem z czym jeszcze należy się rozliczyć 😉